Stichting Speranza actief op Vierdaagse van Nijmegen

09-03-2013 15:49

Een goede vriendin van ons, Saskia van Varick, gaat voor de derde maal de Vierdaagse van Nijmegen lopen. Dit keer voor het goede doel en zij heeft gekozen voor: Stichting Speranza! Hier zijn wij natuurlijk superblij mee en trots op. Saskia heeft als doel zoveel mogelijk geld in te zamelen, zodat wij ons 2e project, participatie in de kosten van de  schoonheidsbehandeling voor de patiënten van de palliative afdeling, snel kunnen verwezenlijken.

Wilt u haar steunen? Kijk op: www.devierdaagsesponsorloop.nl en tik bij zoek loper “Varick” in, de rest volgt vanzelf.

Het gehele sponsorbedrag komt ten goede aan onze stichting en dus de patiënten van de palliatieve afdeling. Saskia bedankt alvast!

Doorzoek de website

Contact

Stichting Speranza Anthonius de Bruijnhof 7
3151 ME Hoek van Holland
Mark van der Sluijs
0174-387510

WILT U ONS ONDERSTEUNEN?

Dan kunt u uw gift overmaken op: 

 

                  

 

 

Steun ons kostenloos!